У Вінниці інспектори КП «Муніципальна варта» склали 13 адмінпротоколів за розміщення рекламних оголошень у невстановлених місцях. У службі зазначають, що такі дії засмічують простір і псують вигляд міських вулиць. Порушників притягнули до відповідальності згідно з чинним законодавством.
Також камери відеоспостереження зафіксували, як на сміттєвому майданчику на вул. Волошковій, 3Б невідомі залишили лобове скло, яке не є побутовими відходами. За цим фактом інспектори склали окремий протокол.
У «Муніципальній варті» наголошують: мешканці та бізнеси повинні дотримуватися правил поводження з відходами і не залишати великогабаритні чи небезпечні предмети у невстановлених місцях, а також відповідально розміщувати рекламу.


