У Вінниці патрульні зупинили водія ВАЗ 2109, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння. Інспектори зупинили машину на вулиці Левка Лукʼяненка через порушення ПДР. Під час спілкування водій мав явні ознаки сп’яніння та погодився пройти огляд на місці.
Алкотестер «Драгер» показав 2,43 проміле алкоголю — це більш ніж у 12 разів перевищує допустиму норму. На 42-річного водія патрульні склали протокол за ч.1 ст.130 КУпАП та винесли постанову за ч.2 ст.122 за порушення правил користування попереджувальними сигналами.
