На Вінниччині дві жінки загинули під час пожежі, яка спалахнула через необережність під час куріння. Трагедія сталася у селі Станіславчик Жмеринського району.
Як повідомляють в ДСНС у Вінницькій області, коли на місце події прибули рятувальники, житловий будинок уже був повністю охоплений полум’ям. Під час гасіння пожежі вогнеборці виявили тіла двох загиблих — 54-річної та 41-річної жінок.
За попередніми даними, причиною займання стало необережне поводження з вогнем під час куріння.
ДСНС закликає мешканців області бути свідомими та не нехтувати правилами безпеки — вогонь за лічені хвилини може забрати життя і знищити все майно.

