У Вінниці камери відеоспостереження зафіксували, як водій Volkswagen, перебуваючи напідпитку, двічі в’їхав у перешкоди на Гніванському шосе.
Після чергового зіткнення поліція зупинила порушника. На чоловіка склали два протоколи — за ДТП та керування в стані сп’яніння.
