У Вінниці поліцейські затримали двох чоловіків, які займалися розповсюдженням психотропних речовин через «закладки». У затриманих вилучили понад пів сотні пакунків із наркотиками, серед яких — альфа-PVP, екстазі та галюциногенні гриби.
Як повідомили у поліції, 3 листопада на вулиці Праведників Світу оперативники карного розшуку помітили 17-річного вінничанина, який нишпорив у лісосмузі. Під час перевірки з’ясувалося, що хлопець робив «закладки». У нього вилучили 14 згортків із MDMA (екстазі) та галюциногенними грибами.
Того ж дня на вулиці Привокзальній патрульні зупинили 36-річного жителя Полтавщини, який приїхав до Вінниці збувати психотропи. У чоловіка знайшли 42 пакунки з альфа-PVP, а під час обшуку за місцем його тимчасового проживання — ще понад 300 грамів розфасованих і готових до продажу наркотичних речовин.
Обох фігурантів затримали у процесуальному порядку. Слідчі відкрили кримінальні провадження за ч. 2 та ч. 3 ст. 307 КК України. За збут психотропів затриманим загрожує від 6 до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.
