У Вінниці камери відеоспостереження зафіксували ДТП на перехресті вулиць Келецької та Шевченка. Інцидент стався 3 листопада о 09:15.
Як повідомляють у патрульній поліції, водій автомобіля Toyota не надав перевагу в русі автомобілю Dacia, що спричинило зіткнення транспортних засобів.
На щастя, обійшлося без постраждалих — авто отримали лише механічні пошкодження.
На місце події прибули патрульні, які склали на порушника протокол за ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів).
