На об’їзній дорозі поблизу Вінниці сталася дорожньо-транспортна пригода за участі двох легкових автомобілів — KIA та Skoda. Унаслідок зіткнення постраждала 73-річна пасажирка Skoda, яку з травмами госпіталізували до лікарні.
Як повідомляють у поліції Вінницької області, аварія сталася 31 жовтня біля в’їзду до міста. Обидва автомобілі зазнали механічних пошкоджень.
Поліцейські відібрали у водіїв зразки крові для проведення токсикологічної експертизи, а транспортні засоби помістили на арештмайданчик.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху, що передбачає до трьох років обмеження волі.
Обставини та причини аварії нині встановлюються.

