У Вінниці міські камери відеоспостереження зафіксували дивну поведінку чоловіка, який вийшов на середину дороги й створив небезпечну ситуацію на перехресті вулиць Василенка–Пирогова–Зодчих.
Інцидент стався увечері 28 жовтня близько 19:40. На кадрах відео з Ситуаційного центу Вінниці видно, як чоловік поводився агресивно, кидався на автомобілі, а потім сів посеред проїжджої частини. Водії вчасно зреагували, уникнувши наїзду. Один із них навіть спробував допомогти незнайомцю, але той відмовився від будь-якого контакту й невдовзі зник у невідомому напрямку.
На щастя, ніхто не постраждав. Правоохоронці закликають водіїв бути уважними на дорогах, особливо у вечірній час.
