У ніч на 26 жовтня патрульні зупинили водія на автодорозі М-30 за порушення правил дорожнього руху. Керував автомобілем Volkswagen Passat 27-річний чоловік.
Як повідомляють в Патрульній поліції Вінницької області, під час перевірки у водія виявили ознаки алкогольного сп’яніння. Він погодився пройти огляд за допомогою пристрою Драгер прямо на місці зупинки. Результат показав 2,16 проміле алкоголю в організмі — у 10 разів перевищує допустиму норму.
На водія склали протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння) та постанову за ч. 1 ст. 122 КУпАП (порушення розмітки проїзної частини).
Патрульна поліція вкотре наголошує: керування у стані сп’яніння загрожує життю та здоров’ю водія й інших учасників руху.
