У Вінниці поліцейські затримали 24-річного чоловіка, який розповсюджував небезпечний психотроп PVP, відомий як «сіль».
Під час обшуку у нього вилучили понад 30 пакунків із наркотичною речовиною — частину він уже встиг сховати у «закладках» по місту. Також, під час обшуку його помешкання, правоохоронці виявили ще 33 згортки із наркотичними речовинами.
Зловмиснику повідомлено про підозру за ч.2 ст.307 ККУ, що передбачає до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна. Суд обрав йому цілодобовий домашній арешт.

