20 жовтня на Вінниччині діятимуть графіки обмеження потужності (ГОП) для промислових споживачів — відповідне рішення ухвалено через дефіцит в енергосистемі, спричинений російськими ударами по енергетичній інфраструктурі.
Як повідомляють у «Вінницяобленерго», обмеження для непобутових споживачів триватимуть з 06:00 до 22:00. Побутових споживачів просять ощадливо користуватися електроенергією, аби допомогти втримати баланс в енергосистемі.
«Від вас зараз залежить стабільність енергосистеми — дотримуйтесь графіків і бережіть енергію», — закликали енергетики.
