У Вінниці з’явилися перші наземні пожежні гідранти, які забезпечують рятувальникам швидший доступ до води під час надзвичайних ситуацій. Два сучасні пристрої австрійського виробництва встановили на вулицях Келецькій та Коріатовичів.
Як пояснили у міській раді, досі у місті діяли лише підземні гідранти, доступ до яких ускладнювався через люки, сніг чи припарковані авто. Нові наземні гідранти повністю усувають ці проблеми та дозволяють підключитися до води за лічені хвилини.
Обладнання розраховане на 50 років експлуатації. Перед монтажем комунальники відремонтували зношені водопровідні мережі. Якщо випробування в зимовий період будуть успішними, подібні гідранти планують встановити і в інших районах Вінниці.
