У Вінницькій області введено графіки аварійних відключень (ГАВ) для побутових споживачів та обмеження споживання потужності (ГОП) для промислових підприємств.
Як повідомили в АТ «Вінницяобленерго», таке рішення ухвалено після команди від НЕК «Укренерго» через гострий дефіцит потужності в енергосистемі України. Причиною стали значні пошкодження енергетичної інфраструктури внаслідок російських обстрілів і зростання споживання електроенергії.
ГАВ застосовують у випадках раптового порушення роботи електростанцій або перевантаження мережі. Для промисловості графік обмеження потужності 17 жовтня діятиме з 07:00 до 22:00.
