На Вінниччині посадовця підозрюють у службовій недбалості, через яку розтратили понад 350 тисяч гривень бюджетних коштів. За даними слідства, він видав наказ про здійснення доплат працівникам, які не були передбачені установчими документами.
Як повідомили у поліції, через такі дії державі завдано значних збитків. Слідчі Хмільницького райвідділу за процесуального керівництва окружної прокуратури повідомили посадовцю про підозру за ч. 2 ст. 367 КК України — службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки.
Йому загрожує до п’яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади. До суду вже скеровано клопотання про відсторонення фігуранта від посади та обрання запобіжного заходу. Досудове розслідування триває.
