На Вінниччині прикордонники викрили жінку, яка вдруге вийшла заміж, щоб вивезти чоловіка за кордон.
Як повідомляє Могилів-Подільський прикордонний загін, 22-річну вінничанку з інвалідністю разом із її новим чоловіком не пропустили через державний кордон у пункті «Могилів-Подільський».
Як з’ясували прикордонники, це вже другий шлюб жінки за час війни — попередній чоловік після весілля за кордон не повернувся.
Тепер щодо неї відкрито кримінальне провадження за ст. 332 КК України — незаконне переправлення осіб через державний кордон.
