У Вінниці жінка вночі вдарила ножем співмешканця у груди.
Уночі 12 жовтня у гаражі між 33-річним вінничанином та його 32-річною співмешканкою стався конфлікт, який закінчився пораненням. Жінка під час сварки схопила ніж і вдарила чоловіка у груди.
Постраждалого госпіталізували, а нападницю затримали.
Як повідомили у поліції, їй уже оголосили підозру за ч.1 ст.121 Кримінального кодексу — умисне тяжке тілесне ушкодження.
За скоєне вінничанці загрожує до 8 років ув’язнення. Наразі вирішується питання щодо обрання їй запобіжного заходу.
