На Вінниччині поліцейські розслідують обставини двох дорожньо-транспортних пригод, у яких травмувалися троє людей. Обидві аварії сталися 10 жовтня у Вінницькому районі.
Як повідомляють у відділі комунікації поліції Вінницької області, перша ДТП трапилася у Вінниці на вулиці Київській. 41-річний житель Львівщини, керуючи автомобілем Volkswagen, не впорався з керуванням, виїхав за межі дороги та перекинувся.
Унаслідок аварії постраждали водій і його 31-річний пасажир із Івано-Франківська — обох госпіталізували до лікарні.

Друга автопригода сталася ввечері поблизу села Кудлаї. 59-річний водій автомобіля Toyota здійснив наїзд на 66-річного пішохода, який раптово вийшов на проїжджу частину. Потерпілого мешканця села Лука також доправили до лікарні.

У водіїв відібрали зразки крові для проведення експертиз, а транспортні засоби вилучили на арештмайданчик.
За обома фактами відкрито кримінальні провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України. Порушникам загрожує до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами.
