У Вінниці патрульні склали два адмінпротоколи на водія, який, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, спричинив ДТП.
Як повідомляє Патрульна поліція Вінницької області, інцидент стався ввечері на Барському шосе. 38-річний кермувальник Renault Scenic не дотримався безпечної дистанції та зіткнувся з Jeep Renegade, який від удару врізався у Volkswagen Transporter.
Під час спілкування з водієм інспектори помітили явні ознаки сп’яніння. Медичний огляд підтвердив підозри — 1,52 проміле алкоголю в крові. На порушника склали два протоколи — за статтями 124 та 130 КУпАП. Його авто евакуювали на арештмайданчик.

