Незвична подія сталася вранці 3 жовтня у Томашполі. Місцевий житель вивантажив просто посеред дороги відходи тваринного походження.
43-річного чоловіка оперативно встановили й доставили до відділку поліції. Там з ним провели необхідні слідчі дії.
За фактом інциденту правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ст. 296 ККУ (хуліганство).
Обставини події з’ясовуються.
