На Вінниччині перед судом постане колишній керівник комунального підприємства, якого обвинувачують у зловживанні службовим становищем.
Як повідомляє Пресслужба Вінницької обласної прокуратури, у 2023 році під час проведення тендерних закупівель посадовець придбав у приватного товариства екскаватор-навантажувач, переплативши за нього понад 655 тисяч гривень від середньоринкової ціни. До того ж техніка мала гірші технічні характеристики, ніж та, на яку виділялися кошти громади.
Таким чином, дії обвинуваченого завдали збитків територіальній громаді на сотні тисяч гривень. Прокуратура пред’явила до нього цивільний позов про відшкодування завданих збитків.
Обвинувальний акт за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем) вже скеровано до суду.
