У Вінниці вночі патрульні затримали 35-річного водія, який сів за кермо без прав та у стані сильного алкогольного сп’яніння. Інспектори зупинили автомобіль Volkswagen Golf на Хмельницькому шосе через порушення правил дорожнього руху.
Під час перевірки чоловік погодився пройти огляд на приладі Drager, який показав 1,31 проміле алкоголю — це майже у сім разів перевищує допустиму норму.
Правоохоронці склали на порушника протокол за ст. 130 КУпАП (керування у стані сп’яніння) та постанову за ст. 126 КУпАП (керування без права).

