У Вінниці в самому центрі міста сталася дорожньо-транспортна пригода за участі дитини. Вранці 26 вересня на вулиці Магістратській автомобіль Mercedes зіткнувся з електросамокатом, яким керував 11-річний хлопчик.
Як повідомляють в ГУНП у Вінницькій області, дитину з травмами госпіталізували до медзакладу. Наразі лікарі надають йому необхідну допомогу.
За фактом аварії слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху). Винуватцю інциденту може загрожувати до трьох років обмеження волі.
