У Вінницькому апеляційному суді залишили під вартою тракториста, через дії якого загинули двоє людей. Трагедія сталася 11 вересня в селі Дружба Мурованокуриловецької громади.
За даними слідства, чоловік у стані алкогольного сп’яніння, керуючи агротехнікою, не помітив працівників господарства у силосній ямі та наїхав на них. Від отриманих травм обидва загинули на місці.
Підозрюваного утримують під вартою без права внесення застави. Захист намагався оскаржити це рішення та просив обрати більш м’який запобіжний захід, однак апеляційний суд погодився з висновками міського суду.
Кримінальне провадження відкрито за ч. 2 ст. 272 ККУ (порушення правил безпеки під час виконання робіт із підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людей). Трактористу загрожує до 8 років позбавлення волі.
