На Вінниччині правоохоронці затримали 33-річного жителя Козятина, який розповсюджував наркотики та психотропи через телеграм-канали та поштові відправлення.
Як повідомили у поліції, чоловіка викрили 24 вересня одразу після того, як він відправив чергову посилку із «замовленням». Наразі зловмисник перебуває у кімнаті затриманих. Йому загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Під час санкціонованого обшуку в його помешканні виявили значні запаси заборонених речовин: близько 800 г альфа-PVP, 100 г амфетаміну, 100 г канабісу. Також вилучено фасувальне обладнання, електронні ваги, пакувальні матеріали, мобільні телефони та банківські картки, які використовувалися у протиправній діяльності.
Досудове розслідування триває. Правоохоронці перевіряють причетність чоловіка до розгалуженої мережі збуту наркотиків.

