У Вінниці жінка вчинила наругу біля Стели Пам’яті, встановленої на місці трагедії від ракетного удару 14 липня 2022 року.
Інцидент стався 23 вересня близько 17:00. Камери відеонагляду Ситуаційного центру зафіксували, як відвідувачка почала самовільно переставляти квіти, свічки та дитячі іграшки, залишені рідними та небайдужими вінничанами. Крім того, вона вилила рідину на інсталяцію у вигляді вирви та ракети, створену з уламків ворожого боєприпасу.
На місце оперативно прибули правоохоронці, які застали жінку біля меморіалу. Її дії викликали обурення, адже саме тут, на площі Перемоги, внаслідок російського ракетного удару загинули 29 людей, серед них троє дітей. Меморіал регулярно доглядають рідні загиблих та вінничани, для яких це місце є символом пам’яті та скорботи.
Правоохоронці встановлюють усі обставини події та мотиви жінки.
