На Вінниччині підрядника підозрюють у привласненні понад 290 тисяч гривень на утепленні будинку
У Ладижині викрили 37-річного підрядника, який, за даними слідства, заволодів бюджетними коштами під час виконання робіт з утеплення фасаду житлового будинку.
Протягом 2023–2024 років він закуповував будівельні матеріали, що не відповідали вимогам проєктно-кошторисної документації. Внаслідок цього місто зазнало збитків на понад 290 тисяч гривень.
Слідчі слідчого управління поліції Вінниччини за процесуального керівництва обласної прокуратури повідомили чоловікові про підозру у привласненні та розтраті майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинених у великих розмірах в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 191 КК України).
Фігуранту загрожує до восьми років позбавлення волі.

