У ніч на 20 вересня під час рейду в Могилів-Подільському районі було викрито двох браконьєрів.
У селі Вишневе чоловіки на гумовому човні встановили чотири заборонені зяброві сітки та здійснювали незаконний вилов. У результаті їм вдалося впіймати понад 12 кілограмів риби: чотирьох товстолобів, одного окуня та одного карася сріблястого.
На місці події рибпатрульні склали адмінпротоколи за ч.4 ст.85 КУпАП. Збитки, завдані рибному господарству України, оцінили у 19 294 гривні.
В Управлінні Держрибагентства наголошують: боротьба з браконьєрством триває цілодобово, а порушників чекає відповідальність.
