На Вінниччині поліцейські викрили діяльність одразу двох груп так званих «чорних лісорубів», які протягом кількох місяців знищували лісові насадження. Незаконні вирубки велися у Літинській громаді Вінницького району та Дашівській громаді Гайсинського району.
Як повідомляють у відділі комунікації поліції Вінницької області, неподалік Літина зловмисники вирубали понад 60 дерев цінних порід, завдавши державі збитків на понад 2,1 млн грн. У Дашівській громаді «лісоруби» знищили більше ніж 510 дерев, що оцінили у понад 1,3 млн грн. Загальна сума завданих збитків сягнула 3,4 млн грн.
Правоохоронці вже затримали сімох фігурантів. Усім їм повідомили про підозру за ч.4 ст.246 Кримінального кодексу України (незаконна порубка дерев). Санкція статті передбачає від п’яти до семи років позбавлення волі. Слідчі дії тривають.

