У Вінниці патрульні зупинили 28-річну жінку, яка сіла за кермо у стані сильного алкогольного сп’яніння. Інцидент стався увечері 14 вересня на Об’їзному шосе.
Як повідомляє патрульна поліція Вінницької області, небайдужа громадянка повідомила правоохоронцям, що Opel Zafira з ознаками небезпечного руху їде по місту. Патрульні виявили авто просто посеред дороги. За кермом була жінка, яка ледве трималася у свідомості.
Алкотестер показав у її організмі 2,94 проміле алкоголю – це майже у 15 разів перевищує допустиму норму. На порушницю склали адмінпротокол за ст.130 КУпАП (керування у стані сп’яніння) та постанову за ч.3 ст.122 КУпАП. Машину евакуювали на арештмайданчик.
