Вінницький міський суд визнав винним 42-річного мешканця Донецької області у спричиненні тяжких тілесних ушкоджень двом чоловікам. За вироком суду зловмисника засуджено до семи років позбавлення волі.
Інцидент стався у травні 2023 року на території міського стадіону у Вінниці. Під час розпиття спиртних напоїв між знайомими виник конфлікт, який переріс у бійку. Обвинувачений руками й ногами бив двох чоловіків, а одному з них завдав ще й ножового поранення ноги.
Постраждалих госпіталізували, а нападника затримали. Тепер він проведе за ґратами сім років.
