На Вінниччині оперативники карного розшуку затримали чоловіка, який відібрав електровізок у пенсіонера з інвалідністю. Засіб пересування правоохоронці повернули власнику, а зловмиснику вже оголошено підозру.
Як повідомляють в ГУНП у Вінницькій області, подія сталася 13 вересня у селі Якушинці Вінницького району. 74-річний чоловік приїхав на риболовлю на електричному кріслі колісному. Коли візок стояв поруч із ним, до пенсіонера підійшов незнайомець. Після короткої розмови він сів у електровізок і просто поїхав на очах у потерпілого. Через стан здоров’я літній чоловік не міг зупинити крадія та звернувся по допомогу до поліції.
Правоохоронці швидко встановили особу причетного до злочину та затримали його. Наразі фігуранту повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 186 КК України (грабіж).
Йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

