На Вінниччині слідчі скерували до суду обвинувальний акт стосовно 21-річного жителя м. Гнівань, якого обвинувачують у неодноразовому збуті наркотиків.
За даними слідства, протягом січня–липня 2025 року молодик систематично продавав канабіс мешканцям регіону. Під час обшуку в його оселі правоохоронці вилучили фасовані згортки з наркотичною речовиною, готові до продажу.
Дії фігуранта кваліфіковано за ч.1 та ч.2 ст.307 Кримінального кодексу України — незаконне зберігання з метою збуту та повторний збут наркотичних засобів, у тому числі у змові з іншими особами. Найближчим часом справу розглядатиме суд.
