На Вінниччині прокуратура домоглася повернення державі понад 213 тисяч гривень, які були переплачені за електроенергію для навчального закладу.
Господарський суд області задовольнив позов Жмеринської окружної прокуратури та визнав недійсними чотири додаткові угоди до договору між Чернятинським фаховим коледжем ВНАУ та ТОВ «Енера Вінниця». Саме ці угоди, укладені у 2024 році, призвели до незаконного підвищення тарифів на електроенергію.
У результаті бюджетні кошти були витрачені з порушенням закону. Тепер постачальник зобов’язаний повернути зайво отримані 213 тис. грн.
Після набрання рішенням суду законної сили прокуратура забезпечить його фактичне виконання.
