На Вінниччині за добу сталося дві серйозні аварії, в яких постраждали діти та молодь.
Перша ДТП трапилася 8 вересня у селі Лука-Мелешківська поблизу Вінниці. На вулиці Центральній зіткнулися автомобілі Ford та Mercedes. У салоні останнього перебував 7-річний хлопчик, який зазнав травм і був терміново госпіталізований до дитячої лікарні. Обидва водії пройшли перевірку, у них відібрали зразки крові для експертизи. Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 ККУ, що передбачає до трьох років обмеження волі.

Того ж дня у селі Джулинка Гайсинського району відбулося інше зіткнення – мопеда Fada та легковика Mitsubishi. Внаслідок удару 19-річного мопедиста з тяжкими травмами доправили до лікарні. Водій Mitsubishi утік із місця події, залишивши автівку на березі Південного Бугу. Правоохоронці з’ясували, що за кермом був 30-річний місцевий житель. Йому загрожує до восьми років ув’язнення за ч.2 ст.286 ККУ.
Поліція закликає водіїв бути максимально уважними за кермом та не наражати на небезпеку себе й інших учасників дорожнього руху.
