На Вінниччині поліцейські запобігли трагедії, яку міг спричинити 62-річний мешканець Іллінецької громади. Чоловік у стані алкогольного сп’яніння прийшов до будинку своєї колишньої дружини та почав погрожувати підірвати гранату РГД-5.
Як повідомляють в ГУНП у Вінницькій області, інцидент стався вночі з 6 на 7 вересня. Налякана жінка звернулася до поліції, повідомивши про погрози. На місце терміново прибули спецпризначенці КОРДу, вибухотехніки та слідчо-оперативна група. Однак на момент прибуття «підривник» уже втік.
Правоохоронці розшукали його в будинку за місцем проживання. Подальша спецоперація пройшла без жертв: під час перемовин чоловік залишив гранату у безпечному місці та здався правоохоронцям.
Слідчі кваліфікували його дії за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами). За це передбачено до 7 років позбавлення волі. Крім того, за наполягання потерпілої до справи можуть додати кваліфікацію як замах на вбивство.
Наразі поліція з’ясовує походження гранати та можливі канали її постачання.
