У Вінниці правоохоронці затримали двох чоловіків, які влаштували хуліганську бійку біля автозаправки.
Інцидент стався 6 вересня близько 11:30 на вулиці 600-річчя. До поліції звернувся 24-річний містянин, який повідомив, що невідомі побили його та застосували проти нього газовий балончик.
На місце події прибули патрульні та слідчо-оперативна група. Неподалік правоохоронці затримали двох причетних — 33-річного та 46-річного чоловіків. Потерпілого доставили до лікарні для надання медичної допомоги.
За фактом події слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 ККУ (Хуліганство). Обох затриманих помістили до кімнат для затриманих Вінницького райуправління та відділу поліції. Наразі вирішується питання про повідомлення їм підозр та обрання запобіжних заходів.
Слідчі дії тривають.
