На Вінниччині поліцейські розшукали 82-річну жінку, яка добу блукала в полі та не могла знайти дорогу додому.
Як повідомляють в ГУНП у Вінницькій області, 3 вересня вдень у селищі Вороновиця зникла пенсіонерка. Її рідні звернулися по допомогу до поліції, адже самостійно відшукати жінку не вдалося. На пошуки літньої мешканки залучили особовий склад Немирівського райвідділу.
Через добу після зникнення правоохоронці знайшли бабусю у полі. Через проблеми із зором вона не змогла зорієнтуватися на місцевості й заблукала. На щастя, з її життям та здоров’ям усе гаразд. Зараз пенсіонерка вже вдома разом із рідними.
У поліції наголошують: якщо зникають літні чи хворі люди, потрібно негайно звертатися по допомогу.

