На автодорозі М-21 патрульні зупинили автомобіль Audi A4, водій якого порушив правила дорожнього руху. За кермом перебувала 25-річна жінка.
Під час спілкування інспектори помітили в неї явні ознаки наркотичного сп’яніння. Проте проходити огляд у лікаря-нарколога водійка відмовилася.
На неї склали адміністративний протокол за ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані сп’яніння). Матеріали передані до суду, який визначатиме подальшу відповідальність.
