На Вінниччині прикордонники Могилів-Подільського загону спільно з оперативниками Подільського загону викрили канал незаконного переправлення українців за кордон.
Як повідомляє Могилів-Подільський прикордонний загін, організатор схеми залучив два автомобілі: один відстежував маршрут на наявність правоохоронців, другий підвозив «клієнтів» безпосередньо до держрубежу. Послуги рекламували у месенджері, а за «поїздку» кожен з чотирьох чоловіків із Донеччини та Херсонщини заплатив по 8 тисяч доларів США, переказавши кошти на криптогаманець.
Однак замість виїзду за кордон «туристи» зустрілися з прикордонниками. Під час обшуків вилучено два автомобілі та мобільні телефони. Самих порушників притягнуто до адміністративної відповідальності, а організатору повідомлено про підозру за ст. 332 КК України — незаконне переправлення осіб через держкордон. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Розслідування триває під процесуальним керівництвом Вінницької обласної прокуратури.
