На автошляху поблизу села Олексіївка Станіславчицької громади сталася дорожньо-транспортна пригода за участю вантажівки.
За попередніми даними наданими поліцією Вінницької області, водій вантажного автомобіля не впорався з керуванням, з’їхав у кювет і зіткнувся з деревом.
Унаслідок зіткнення чоловік опинився заблокованим у кабіні.
На місце прибули рятувальники ДСНС.
За допомогою спеціального обладнання вони звільнили постраждалого з понівеченого авто та передали його медикам.
Наразі обставини аварії з’ясовують слідчі Нацполіції.

