У Вінниці рятувальників викликали просто до лікарні, щоб допомогти 17-річній дівчині зняти каблучку з набряклого пальця.
Прикрасу вона одягла напередодні, однак через сильний набряк зняти її самостійно не змогла. Медики, побоюючись ускладнень, звернулися по допомогу до надзвичайників.
Рятувальники за допомогою спеціального інструменту обережно зняли каблучку.
На щастя, все обійшлося без травм і додаткового медичного втручання.

