На Вінниччині тривають роботи з ліквідації наслідків масованої нічної атаки російських безпілотників. Внаслідок ударів пошкоджено об’єкти енергетичної інфраструктури та житловий сектор.
Як повідомили в ДСНС, через влучання по енергетиці знеструмлено 17 населених пунктів області. На місцях працюють 95 рятувальників, залучено 23 одиниці техніки та пожежний потяг Укрзалізниці.
Найбільше постраждав Козятин. Вибухова хвиля пошкодила понад 11 житлових будинків та 4 магазини. У домівках побиті вікна, зірвані дахи, подекуди з’явилися тріщини у стінах. На щастя, люди не постраждали.
Перша заступниця начальника Вінницької ОВА Наталя Заболотна повідомила, що вже працюють комісії з обстеження та фіксації пошкоджень. Міська рада має резерв будматеріалів і забезпечить мешканців шифером. Також мешканців, особливо літніх людей, обстежать медики, їм нададуть соціальну допомогу. Для підтримки постраждалих залучаються міжнародні організації.
Ремонтні бригади та рятувальники продовжують роботи з відновлення інфраструктури та життєдіяльності регіону.

