На Вінниччині рятувальники визволили 84-річного чоловіка, який застряг у колодязі
У Чечельнику Вінницької області 84-річний чоловік намагався самостійно полагодити обладнання у колодязі на власному подвір’ї, але опинився у пастці.
Як повідомили в ГУ ДСНС Вінниччини, дідусь спустився на глибину близько 12 метрів, проте на відмітці 1,5 метра щось пішло не так — чоловік застряг і не зміг вибратися. На його крики відреагували сусіди та викликали рятувальників.
Фахівці ДСНС швидко дістали пенсіонера з колодязя. Медичної допомоги він не потребував.
У ДСНС нагадують, що подібні роботи краще довіряти молодшим і підготовленим людям, аби уникнути небезпечних ситуацій.
