У Вінниці патрульні склали одразу п’ять адмінматеріалів на 22-річного чоловіка, який влаштував п’яний дебош на дитячому майданчику.
Як повідомляють в ГУНП у Вінницькій області, інцидент стався ввечері 26 серпня на вулиці Якова Гальчевського. Місцеві мешканці викликали поліцію через агресивну поведінку нетверезого чоловіка. Патрульні застали його на майданчику — порушник лаявся нецензурною лайкою та намагався спровокувати бійку навіть із самими правоохоронцями.
Хулігана доставили до відділку. На нього склали одразу п’ять адмінматеріалів: за дрібне хуліганство, злісну непокору поліції, повторну появу п’яним у громадському місці, куріння у заборонених місцях та порушення тиші.
Правопорушнику загрожують значні штрафи.
