У столиці викрили масштабну мережу підпільних гральних закладів, яку організували брати-близнюки з Вінниччини — колишні правоохоронці. Обоє до 2014 року працювали у міліції, а згодом вирішили застосувати «досвід» у нелегальному бізнесі.
За даними слідства, 37-річні організатори залучили ще десятьох спільників. Усі вони мали чіткі ролі: від пошуку приміщень і адміністрування до технічного обслуговування. Ігорні зали працювали в закритому форматі — лише для перевірених клієнтів, яких інформували через розсилки.
За підрахунками експертів, щоденний прибуток від цього бізнесу сягав пів мільйона гривень. Під час обшуків у фігурантів вилучили понад 490 тисяч гривень готівкою, 152,7 тисячі доларів, близько 7,2 тисячі євро, автомобілі, комп’ютерну техніку, чорнові записи, а також зброю та набої.
Дії підозрюваних кваліфіковані за статтею про незаконну діяльність у сфері азартних ігор, вчинену організованою групою. Слідчі призначили експертизи, після яких підозрюваним можуть інкримінувати й інші статті.
