У Вінниці п’яний водій спричинив аварію на Немирівському шосе. Подія сталася ввечері 25 серпня. За кермом Volkswagen Transporter перебував 37-річний чоловік, який не впорався з керуванням та врізався в Opel Astra.
Під час спілкування інспектори одразу відчули від кермувальника різкий запах алкоголю. Перевірка на драгері показала 2,96 проміле, що майже у 15 разів перевищує допустиму норму.
На порушника патрульні склали одразу кілька протоколів: за ст. 124 КУпАП (порушення ПДР, що спричинило ДТП), за ст. 130 КУпАП (керування у стані сп’яніння), а також винесли постанову за ч. 1 ст. 126 КУпАП (відсутність поліса обов’язкового страхування).
Поліція нагадує: сідати за кермо напідпитку — не лише грубе порушення закону, а й смертельна загроза для життя всіх учасників дорожнього руху.
