У серпні з прифронтових регіонів України вже вивезли понад 64 тисячі людей, однак ще близько 237 тисяч мешканців потребують евакуації. Про це повідомили у Міністерстві розвитку громад та територій.
Наразі евакуація з Донеччини та Дніпропетровщини відбувається через Павлоград та Лозову на Харківщині, де облаштовані транзитні пункти. Один із таких пунктів також працює у селі Волоське Дніпропетровської області.
За словами міністра Олександра Кулеби, зараз евакуйованих вже приймають Рівненська, Кіровоградська та Київська області. Вінниччина разом із Полтавщиною поки що перебуває у режимі підготовки – у разі потреби регіони готові зустріти внутрішньо переміщених осіб.
«Ми переформатовуємо роботу транзитних пунктів так, щоб вони виконували виключно тимчасову функцію, і люди могли переміститися у безпечніші регіони впродовж доби», – наголосив Кулеба.
