На Вінниччині поліцейські оперативно затримали чоловіка, який стріляв у бік двох місцевих юнаків. Інцидент стався 23 серпня в селі Серебринці Могилів-Подільського району.
До поліції надійшло анонімне повідомлення разом із відеозаписом, на якому зафіксовано, як невідомий здійснює постріли з предмета, схожого на зброю, у напрямку 15-річного хлопця та його 18-річного товариша.
Правоохоронці встановили, що до правопорушення причетний 50-річний чоловік. На щастя, юнаки не постраждали. Під час огляду вилучили предмет, попередньо ідентифікований як пневматичний пістолет.
Фігуранту вже повідомлено про підозру у хуліганстві (ч. 4 ст. 296 КК України). Йому загрожує до семи років позбавлення волі.

