На Вінниччині колишньому майстру лісу ДП «Гайсинський лісгосп» повідомлено про підозру у службовій недбалості, яка призвела до незаконної порубки понад 600 дерев та завдала державі збитків на 2,7 млн грн.
За даними слідства, з грудня 2020 по червень 2021 року посадовець, відповідальний за охорону лісових ресурсів, допустив вирубку дерев невстановленими особами на ввіреній йому території. Загалом було зрізано 604 дерева.
Йому інкримінують ч. 2 ст. 367 КК України («службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки»). Санкція статті передбачає покарання від двох до п’яти років позбавлення волі з можливим позбавленням права обіймати певні посади та штрафом.
Досудове розслідування ведуть слідчі ДБР у Хмельницькому за процесуального керівництва Спеціалізованої екологічної прокуратури Вінницької обласної прокуратури, оперативний супровід здійснює УСБУ у Вінницькій області.
Водночас прокуратура нагадує: згідно з Конституцією України, особа вважається невинуватою, доки її вину не доведе суд.
