8 серпня 19-річний мешканець Вінниці звернувся до поліції з повідомленням про крадіжку грошей та ноутбука з орендованої квартири, де він проживав зі знайомим. За словами заявника, невідомий викрав 31 000 гривень, 100 доларів США і ноутбук.
Поліцейські відділення № 1 Вінницького райуправління встановили особу причетного — ним виявився 22-річний житель Одеси. Зловмисник скористався тим, що господар був відсутній, викрав майно, здав ноутбук до ломбарду, а кошти витратив на власні потреби.
Правоохоронці повідомили йому про підозру у вчиненні крадіжки за фактом, передбаченим ч. 4 ст. 185 КК України — максимальне покарання до 8 років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.
